49ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΑΡΧΙΚΗΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

 Πρόγραμμα Γραπτών Προαγωγικών - Απολυτήριων Εξετάσεων Σχολικό Έτος 2016-2017

Ώρα εξέτασης:

1η  Βάρδια : 8.30 - 10.30

2η  Βάρδια : 10.45 – 12.45

 

Α ΛΥΚΕΙΟΥ

Β ΛΥΚΕΙΟΥ

Γ ΛΥΚΕΙΟΥ

ΠΕΜΠΤΗ 11/5

ΑΡΧΑΙΑ

ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ

 

 

 

 ΒΙΟΛΟΓΙΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ12/5

ΧΗΜΕΙΑ

 ΑΡΧΑΙΑ

 

 

 

 Ν.ΓΛΩΣΣΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 15/5

 ΑΓΓΛΙΚΑ

ΙΣΤΟΡΙΑ

 

 

 

ΑΡΧΑΙΑ/ΑΕΕΠ.ΚΑΤ

ΤΡΙΤΗ 16/5

 

ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ

 ΑΓΓΛΙΚΑ

ΙΣΤΟΡΙΑ

 

 ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 17/5

ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ

ΑΛΓΕΒΡΑ

 

 

 

 ΒΙΟΛΟΓΙΑ/ΚΟΙΝΩΝ.ΚΑΤ.

ΠΕΜΠΤΗ 18/5

 ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

 

 

ΜΑΘΗΜΑΤ.  ΚΑΙ ΣΤ.ΣΤΑΤ.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/5

 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΧΗΜΕΙΑ

 

 

 

ΛΑΤΙΝΙΚΑ/ΑΟΘ/ΦΥΣΙΚΗ.ΚΑΤ

ΔΕΥΤΕΡΑ 22/5

 ΑΛΓΕΒΡΑ

ΒΙΟΛΟΓΙΑ

 

 

 

ΙΣΤΟΡΙΑ  /ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΤ.

ΤΡΙΤΗ 23/5

ΕΥΡ.ΠΟΛΙΤ../ ΠΛΗΡ/ΚΗ

Ν.ΓΛΩΣΣΑ

 ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΟΝ.ΕΠΙΤΣΤ.

 

 

ΑΟΔΕ/ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΕΠΙΛ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 24/5

Ν.ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ

 ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤ./ ΑΡΧΕΣ ΚΟΙΝ. ΕΠΙΣ. ΚΑΤ

 

 

 

ΛΟΓΟΤ/ΜΑΘΗΜΑΤ.(ΚΑΤ)

ΠΕΜΠΤΗ 25/5

 

ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ

 

 

ΙΣΤΟΡΙΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/5

ΒΙΟΛΟΓΙΑ

ΦΥΣΙΚΗ

 

 

 

Ν.ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 29/5

ΦΥΣΙΚΗ

 

 

 

ΜΑΘΗΜ.ΚΑΤ/ΑΡΧΑΙΑ ΚΑΤ.

ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΕΣ

ΤΡΙΤΗ 30/5

 

ΕΙΣΑΓ.ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΤ.Η/Υ

 

 

 Ν.ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 31/5

Ν.ΓΛΩΣΣΑ

 

 

 

ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ

 

ΠΕΜΠΤΗ 1/6

 

 

 

 

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2/6

ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΕΣ

ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΕΣ

 

 

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 49 ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 2016 - 2017

 

  ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  1 2 3 4 5 6 7 1 2 3 4 5 6 7 1 2 3 4 5 6 7 1 2 3 4 5 6 7 1 2 3 4 5 6 7
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ         ΘΡΗΣ ΘΡΗΣ ΘΡΗΣ       ΘΡΗΣ ΘΡΗΣ ΘΡΗΣ ΘΡΗΣ     ΘΡΗΣ   ΘΡΗΣ ΘΡΗΣ ΘΡΗΣ       ΘΡΗΣ ΘΡΗΣ ΘΡΗΣ ΘΡΗΣ              
 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ         Γ2 Γ3 Β2       Α3 Γ1 Β3 Α3     Α1   Β3 Α3 Β1       Β2 Β1 Α1 Α2              
ΔΕΛHΓΙΑΝΝΗ     ΑΡΧ           ΑΡΧ               ΑΡΧ                 ΑΡΧ         ΑΡΧ        
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ      Α2           Α2               Α2                 Α2         Α2        
ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΙΣΤ ΙΣΤ   ΛΑΤ             ΙΣΤ ΙΣΤ     ΙΣΤ ΛΑΤ   ΙΣΤ       ΙΣΤ ΙΣΤ   ΕΚΘ ΛΟΓ     ΙΣΤ ΛΑΤ ΙΣΤ   ΙΣΤ ΙΣΤ
 ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ Β1 ΓΑΝΘ   ΓΑΝΘ             ΓΟΙΚ Β1     Γ2 ΓΑΝΘ   ΓΑΝΘ       ΓΟΙΚ Β3   Γ1 Γ3     ΓΑΝΘ ΓΑΝΘ ΓΟΙΚ   Γ2 Β3
ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΛΟΓ   ΑΡΧ            ΑΡΧ  ΛΟΓ   ΛΟΓ ΛΟΓ             ΛΟΓ ΑΡΧ    ΑΡΧ ΛΟΓ   ΕΚΘ ΕΚΘ ΛΟΓ ΛΟΓ ΛΟΓ   ΑΡΧ  ΕΚΘ ΕΚΘ  
 ΔΕΣΠΟΙΝΑ Β2   Α1           Α1 ΓΑΝΘ   Β3 Β2             Β3 Α1   Α1 ΓΑΝΘ   Γ2 Γ2 Β1 Γ2 Β1   Α1 Γ3 Γ3  
ΒΕΤΤΟΥ ΕΚΘ ΕΚΘ ΦΙΛ ΑΡΧ       ΦΙΛ     ΦΙΛ             ΑΡΧ ΛΟΓ  ΛΟΓ ΛΟΓ       ΦΙΛ ΕΚΘ ΕΚΘ ΛΟΓ     ΑΡΧ    ΛΟΓ ΦΙΛ ΦΙΛ
 ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α1 Α1 Β3 ΒΑΝΘ       Β3     Β2             ΒΑΝΘ Γ1 Α1 Α3       Β1 Α3 Α3 Α3     ΒΑΝΘ   Α1 Β1 Β2
ΜΑΡΑΜΑΘΑ ΑΡΧ    ΑΡΧ  ΙΣΤ   ΕΚΘ ΕΚΘ ΑΡΧ ΑΡΧ  ΙΣΤ           ΑΡΧ ΑΡΧ  ΙΣΤ         ΑΡΧ  ΑΡΧ  ΙΣΤ   ΙΣΤ ΙΣΤ ΕΚΘ ΕΚΘ   ΑΡΧ  ΑΡΧ    
 ΟΥΡΑΝΙΑ Α3   ΓΑΝΘ Α1   Β1 Β1 Α3 ΓΑΝΘ Α3           Α3 ΓΑΝΘ Α2         ΓΑΝΘ Α3 Α3   Α2 Α1 Β3 Β3   ΓΑΝΘ Α3    
ΚΩΣΤΟΥΡΟΥ     ΜΑΘ ΜΑΘ ΑΛΓ   ΑΛΓ ΑΛΓ ΜΑΘ ΜΑΘ ΑΛΓ       ΑΛΓ ΜΑΘ   ΜΑΘ ΑΛΓ     ΑΛΓ ΜΑΘ ΜΑΘ         ΑΛΓ ΜΑΘ   ΑΛΓ      
 ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ     ΓΟΙΚ ΒΘΕΤ2 Α1   Α2 Α2 ΓΟΙΚ ΒΘΕΤ1 Α3       Α1 ΓΟΙΚ   ΒΘΤ2 Α2     Α3 ΓΟΙΚ ΒΘΕΤ1         Α1 ΓΟΙΚ   Α3      
ΜΠΑΣΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΘ ΑΛΓ ΜΑΘ     ΑΛΓ   ΜΑΘ ΑΛΓ ΜΑΘ   ΓΕΩ ΓΕΩ ΓΕΩ   ΜΑΘ ΓΕΩ   ΑΛΓ ΓΕΩ   ΓΕΩ ΜΑΘ           ΓΕΩ ΜΑΘ   ΑΛΓ ΓΕΩ ΑΛΓ  
 ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ2 Β2 ΓΘΤ     Β3   Γ2 Β3 ΓΘΤ   Α2 Β1 Β2   ΓΘΤ Β1   Β2 Β2   Β3 ΓΘΤ           Α2 ΓΘΤ   Β2 Β2 Β3  
ΡΑΟΥΖΕΟΣ ΦΥΣ ΦΥΣ ΦΥΣ ΦΥΣ       ΦΥΣ   ΦΥΣ ΦΥΣ             ΦΥΣ ΦΥΣ   ΦΥΣ ΦΥΣ ΦΥΣ ΦΥΣ         ΦΥΣ   ΦΥΣ   ΦΥΣ ΦΥΣ ΦΥΣ
 ΜΑΤΘΑΙΟΣ Α2 ΓΘΕΤ Α3 ΒΘΤ1       Β1   Α1 ΓΘΕΤ             ΒΘΕΤ1 Α3   Β3 Β2 Α2 ΓΘΤ         Β1   ΒΘΤ1   Β3 Β2 Α1
ΠΕΤΑΛΑ   ΧΗΜ   ΧΗΜ ΧΗΜ ΧΗΜ ΧΗΜ ΒΙΟ ΧΗΜ ΦΥΣ ΧΗΜ             ΧΗΜ ΧΗΜ ΧΗΜ ΒΙΟ ΧΗΜ   ΦΥΣ           ΧΗΜ ΦΥΣ ΧΗΜ   ΧΗΜ ΧΗΜ
 ΒΑΪΑ   Α2   ΓΘΤ Α3 Β2 Β3 Β2 Β1 ΒΘΕΤ2 Β3             ΓΘΤ Α1 Α2 Β2 Α1   ΒΘΕΤ2           Β2 ΒΘΤ2 ΓΘΕΤ   Α3 Β1
ΦΩΤΙΑ       ΕΕ ΑΓΓ   ΑΓΓ ΑΓΓ ΑΓΓ ΑΓΓ   ΑΓΓ ΕΕ   ΑΓΓ   ΑΓΓ ΑΓΓ             ΑΓΓ ΑΓΓ ΑΓΓ ΑΓΓ     ΑΓΓ ΑΓΓ ΑΓΓ ΑΓΓ ΑΓΓ
ΣΟΦΙΑ        Α3 Β1   Γ2 Γ3 Β2 Α2   Α1 Α3   Γ1   Β3 Α3             Γ3 Β3 Β2 Γ2     Α3 Β1 Γ1 Α1 Α2
ΚΟΥΤΤΡΩΤΣΙΟΥ ΠΠ ΑΟΘ   ΕΕ ΕΕ ΕΕ ΠΠ         ΠΠ ΑΟΔΕ ΑΟΔΕ ΠΠ ΠΠ   ΑΟΘ ΠΠ ΑΟΔΕ ΑΟΔΕ ΠΠ   ΕΕ ΕΕ       ΠΠ ΠΠ ΑΟΘ        
 ΣΟΦΙΑ Β3 ΓΟΙΚ Β1   Α2 Α1 Α3         Α3 ΓΕΠ1 ΓΕΠ1 Β3 Α2   ΓΟΙΚ Β1 ΓΕΠ2 ΓΕΠ2 Α2   Α2 Α1       Α3 Α2 ΓΟΙΚ        
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ       ΚΟΙΝ ΠΠ     ΠΠ   ΚΟΙΝ ΚΟΙΝ ΚΟΙΝ     ΚΟΙΝ ΠΠ ΚΟΙΝ         ΚΟΙΝ ΠΠ ΚΟΙΝ         ΚΟΙΝ ΠΠ          
ΚΩΣΤΑΣ        ΓΟΙΚ Β2     Α1   ΒΑΝΘΡ ΓΑΝΘ Γ2     Γ3 Α1 ΓΟΙΚ         ΓΑΝΘ Β2 ΒΑΝΘ         Γ1 Α1          
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΥΜΝ ΓΥΜΝ   ΓΥΜΝ ΓΥΜΝ           ΓΥΜΝ ΓΥΜΝ   ΓΥΜΝ ΓΥΜΝ   ΓΥΜΝ               ΓΥΜΝ   ΓΥΜΝ ΕΕ     ΓΥΜΝ   ΓΥΜΝ ΓΥΜΝ ΓΥΜΝ
ΛΑΜΠΡΟΣ  Γ1 Α3   Α2 Γ3           Α1 Β2   Β1 Α2   Α3               Γ2   Β3 Β3     Α1   Γ2 Γ1 Γ3
ΠΟΛΥΠΟΡΤΗ           ΓΕΩ ΓΕΩ   ΠΛΗΡ ΑΕΠΠ ΑΛΓ   ΠΛΗΡ ΠΛΗΡ ΓΕΩ Η/Υ           ΑΕΠΠ Η/Υ ΑΕΠΠ   ΓΕΩ     Η/Π   ΑΕΠΠ Η/Π ΑΛΓ   ΠΛΗΡ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ            Α3 Α1   Α3 ΓΟΙΚ Β1   ΑΕΠΛ2 ΑΕΠΛ2 Α3 Β1           ΓΘΤ Β1 ΓΟΙΚ   Α1     Β2   ΓΘΕΤ Β3 Β1   Α3
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΑΚΗ ΒΙΟΛ ΒΙΟΛ     ΒΙΟΛ ΒΙΟΛ   ΒΙΟΛ ΒΙΟΛ           ΒΙΟΛ ΒΙΟΛ ΒΙΟΛ ΒΙΟΛ ΒΙΟΛ   ΒΙΟΛ ΒΙΟΛ ΒΙΟΛ ΒΙΟΛ ΕΕ       ΒΙΟΛ ΒΙΟΛ          
ΑΦΡΟΔΙΤΗ Γ3 Β3     Γ1 Γ2   Γ1 ΓΘΤ           Β1 Β3 ΓΘΕΤ Α1 Γ2   Α2 Β1 Α3 Α1 Β2       Γ3 Α3          
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ   ΑΡΧ ΙΣΤ   ΑΡΧ ΛΟΓ ΙΣΤ         ΙΣΤ   ΑΡΧ ΙΣΤ ΕΚΘ ΕΚΘ   ΙΣΤ ΑΡΧ         ΑΡΧ    ΙΣΤ ΑΡΧ        ΛΟΓ ΕΚΘ  
ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ   Β1 Β2   Β3 Α2 Γ1         Γ3   Β2 Β2 Β2 Β2   Γ3 Β1         Β3   Γ1 Β2       Α2 Α2  
ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ           ΜΑΘ ΜΑΘ                                     ΜΑΘ ΕΕ ΜΑΘ              
ΙΩΑΝΝΗΣ           Γ1 Γ3                                     Γ3 Β1 Γ1              
ΜΑΛΑΜΗ                         ΓΕΡΜ             ΓΕΡΜ                            
ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ                         ΓΕΠΛ3             ΓΕΠΛ3                            
ΓΑΒΑΛΑ                         ΕΥΡ-ΠΟΛ ΕΥΡ-ΠΟΛ                                       ΣΧΕΔ
ΕΙΡΗΝΗ                         ΑΕΠΛ1 ΑΕΠΛ1                                       Γ1

 

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2015 - 2016

                     Πρόγραμμα Γραπτών Προαγωγικών - Απολυτήριων Εξετάσεων Σχολικό Έτος 2015-2016

Ώρα εξέτασης:

1η  Βάρδια : 8.30 - 10.30

2η  Βάρδια : 10.45 – 12.45

 

Α ΛΥΚΕΙΟΥ

Β ΛΥΚΕΙΟΥ

Γ ΛΥΚΕΙΟΥ

ΤΡΙΤΗ 17/5

ΑΡΧΑΙΑ

 

 

 

ΙΣΤΟΡΙΑ

 

ΠΕΜΠΤΗ 19/5

Ν.ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ

 

 

 

ΑΡΧΑΙΑ

 

ΤΡΙΤΗ 24/5

 

ΑΛΓΕΒΡΑ

 

ΑΛΓΕΒΡΑ

 

 

ΠΕΜΠΤΗ 26/5

 

ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤ./ ΑΡΧΕΣ ΚΟΙΝ. ΕΠΙΣ

 

Ν.ΓΛΩΣΣΑ

 

 

ΤΡΙΤΗ 31/5

 

ΜΑΘΗΜ.ΚΑΤ/ΑΡΧΑΙΑ ΚΑΤ.

 

ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ

 

 

ΠΕΜΠΤΗ 2/6

 

Ν.ΓΛΩΣΣΑ

 

ΚΑΛΛ.ΠΑΙΔ./ ΕΦΑΡΜ.ΠΛΗΡ.

 

Ν.ΓΛΩΣΣΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3/6

 

ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ

 

ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ

 

ΛΑΤΙΝ.ΚΑΤ/ΧΗΜ.ΚΑΤ/ΑΟΘ

ΔΕΥΤΕΡΑ 6/6

ΦΥΣΙΚΗ

ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ

 

 

 

ΜΑΘΗΜ.ΚΑΤ/ΑΡΧ.ΚΑΤ

ΤΡΙΤΗ 7/6

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

 

ΠΟΛΙΤ.ΠΑΙΔΕΙΑ

ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 8/6

ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ

 

 

 

ΦΥΣΙΚΗ

ΒΙΟΛΟΓΙΑ

ΠΕΜΠΤΗ 9/6

 

 

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ΕΙΣΑΓ.ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΤ.Η/Υ

ΣΧΕΔΙΟ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/6

ΒΙΟΛΟΓΙΑ

 

 

 

ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ

ΑΕΠΠ/ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ.ΚΑΤ

ΔΕΥΤΕΡΑ 13/6

ΙΣΤΟΡΙΑ

 

 

 

ΒΙΟΛΟΓΙΑ

ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΤ /ΦΥΣΙΚΗ.ΚΑΤ.

ΤΡΙΤΗ 14/6

 

 

 

 

 

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤ.ΣΤΑΤ.

ΤΕΤΑΡΤΗ 15/6

ΧΗΜΕΙΑ

 

Ν.ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ

 

ΧΗΜΕΙΑ

ΒΙΟΛΟΓΙΑ/ΚΟΙΝΩΝ.ΚΑΤ.

ΠΕΜΠΤΗ 16/6

 

Ν.ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ

 

 

 

ΙΣΤΟΡΙΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/6

ΑΣΘΕΝΕΙΣ

ΑΣΘΕΝΕΙΣ

ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΟΝ.ΕΠΙΤΣΤ.

 

 

 

ΤΡΙΤΗ 21/6

ΑΣΘΕΝΕΙΣ

ΑΣΘΕΝΕΙΣ

ΑΣΘΕΝΕΙΣ

 

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 22/6

 

 

 

 

 

 

ΠΕΜΠΤΗ 23/6

 

 

 

 

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24/6

 

 

 

 

 

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 49 ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 2015 - 2016
ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΕΙ ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ ΜΕ ΓΟΝΕΙΣ 

  ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  1 2 3 4 5 6 7 1 2 3 4 5 6 7 1 2 3 4 5 6 7 1 2 3 4 5 6 7 1 2 3 4 5 6 7
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ       ΘΡΗΣ ΘΡΗΣ ΓΟΝΕΙΣ ΘΡΗΣ     ΘΡΗΣ ΘΡΗΣ   ΘΡΗΣ ΘΡΗΣ         ΘΡΗΣ ΘΡΗΣ ΘΡΗΣ                   ΘΡΗΣ   ΘΡΗΣ ΘΡΗΣ ΘΡΗΣ
 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       Α2 Γ2   Β2     Α3 Β3   Α1 Β1         Β3 Β1 Β2                   Α1   Γ1 Α3 Α2
ΔΕΛHΓΙΑΝΝΗ                                                                      
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ                                                                       
ΚΑΤΣΙΚΑΣ   ΙΣΤ ΙΣΤ ΛΑΤ ΓΟΝΕΙΣ ΛΟΓ ΙΣΤ ΙΣΤ ΙΣΤ   ΙΣΤ       ΙΣΤ ΛΑΤ   ΙΣΤ       ΙΣΤ ΙΣΤ   ΕΚΘ     ΙΣΤ ΙΣΤ ΛΑΤ        
 ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ   ΓΑΝΘ ΓΟΙΚ ΓΑΝΘ   Γ1 Β3 Β1 Β2   ΓΟΙΚ       Β1 ΓΑΝΘ   ΓΑΝΘ       ΓΟΙΚ Β2   Γ1     Β3 ΓΑΝΘ ΓΑΝΘ        
ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΛΟΓ ΛΟΓ ΑΡΧ  ΓΟΝΕΙΣ ΑΡΧ      ΑΡΧ    ΛΟΓ         ΑΡΧ    ΛΟΓ ΑΡΧ  ΕΚΘ       ΛΟΓ   ΛΟΓ ΑΡΧ  ΛΟΓ   ΛΟΓ ΑΡΧ  ΑΡΧ       
 ΔΕΣΠΟΙΝΑ Β2 Β3 ΒΑΝΘΡ2   Α2     Α2   ΓΑΝΘ         Α2   Β1 ΒΑΝΘΡ2 Γ2       ΓΑΝΘ   Β1 Α2 Β3   Β2 ΒΑΝΘΡ2 Α2      
ΒΕΤΤΟΥ ΛΟΓ ΦΙΛ ΓΟΝΕΙΣ             ΑΡΧ    ΛΟΓ ΦΙΛ ΦΙΛ   ΦΙΛ ΕΚΘ   ΕΚΘ     ΑΡΧ  ΦΙΛ   ΦΙΛ ΛΟΓ     ΑΡΧ  ΛΟΓ   ΛΟΓ  
 ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α2 Β2               ΒΑΝΘΡ1   Γ2 Β1 Β2   Β3 Α2   Α1     ΒΑΝΘΡ1 Β3   Β1 Α1     ΒΑΝΘΡ1 Α1   Α2  
ΜΑΡΑΜΑΘΑ ΑΡΧ  ΙΣΤ ΑΡΧ  ΓΟΝΕΙΣ ΕΚΘ   ΙΣΤ ΑΡΧ  ΙΣΤ ΑΡΧ        ΕΚΘ ΑΡΧ    ΙΣΤ ΑΡΧ    ΙΣΤ ΑΡΧ  ΑΡΧ                ΑΡΧ  ΙΣΤ   ΑΡΧ 
 ΟΥΡΑΝΙΑ Α3 Α2 ΓΑΝΘ   Β1   Α1 ΓΑΝΘ Α2 Α3       Β2 ΓΑΝΘ   Α3 Α3   Α3 ΓΑΝΘ Α3               ΓΑΝΘ Α1   Α3
ΚΩΣΤΟΥΡΟΥ     ΜΑΘ ΜΑΘ ΓΟΝΕΙΣ ΑΛΓ ΑΛΓ   ΜΑΘ ΜΑΘ   ΑΛΓ ΑΛΓ   ΑΛΓ ΜΑΘ ΑΛΓ         ΑΛΓ ΜΑΘ ΜΑΘ   ΑΛΓ     ΑΛΓ ΜΑΘ ΜΑΘ        
 ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ     ΒΘΕΤ1 ΓΘΕΤ   Α3 Α2   ΓΘΕΤ ΒΘΕΤ2   Α3 Α2   Α1 ΓΘΕΤ Α3         Α2 ΓΘΕΤ ΒΘΕΤ1   Α1     Α1 ΓΘΕΤ ΒΘΕΤ2        
ΜΠΑΣΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΘ ΑΛΓ ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΘ ΑΛΓ     ΜΑΘ ΜΑΘ   ΓΕΩ ΓΕΩ ΑΛΓ   ΜΑΘ ΜΑΘ ΑΛΓ         ΓΕΩ ΜΑΘ   ΑΛΓ ΓΕΩ ΑΛΓ ΑΛΓ ΜΑΘ ΜΑΘ   ΑΛΓ ΑΛΓ ΓΕΩ ΓΕΩ
 ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ2 Β1   ΓΟΙΚ Β2     Γ1 ΓΟΙΚ   Β2 Β1 Β3   Γ1 ΓΟΙΚ Β3         Β3 ΓΟΙΚ   Β1 Β2 Β3 Β2 Γ2 ΓΟΙΚ   Β1 Β2 Β1 Β3
ΡΑΟΥΖΕΟΣ   ΦΥΣ ΦΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΦΥΣ         ΦΥΣ ΦΥΣ ΦΥΣ   ΦΥΣ     ΦΥΣ ΦΥΣ ΦΥΣ   ΦΥΣ ΦΥΣ ΦΥΣ ΦΥΣ         ΦΥΣ ΦΥΣ ΦΥΣ   ΦΥΣ    
 ΜΑΤΘΑΙΟΣ   ΓΘΕΤ ΒΘΕΤ2   Α3         Α1 ΓΘΕΤ Β2   Α2     Β2 ΒΘΕΤ2 Β1   Β3 ΓΘΕΤ Α1 ΒΘΕΤ2         Β1 Β3 Α2   Α3    
ΠΕΤΑΛΑ ΧΗΜ